Má žena lvice

23. října 2017 v 9:27 | miraur

Moje žena je jako lev! Napřed vběhne do arény životních tužeb, vše, co se nehodí rozsápe, vezme si, co potřebuje, a poté si lehne mě do klína a spokojeně přede. Však je také ve znamení lvice.

Ačkoli nedám na laškování s hvězdami a astro naukami, na ni ten lví archetyp sedí doslova a dopísmene.

Když se vrhám do světa běhu já, dlouho rozmýšlím, kombinuju coby kdyby, ale jakmile se na mě má žena podívá, vrhám se do akce s naivitou větroplacha. Však to nějak dopadne. Říkám si. Jsem prostě vodnář, víc toho vymyslím než udělám. Má lvice mě toleruje a občas mi tlapkou prohrábne vlasy. Však jenom díky jejím impulzům jsme přestavěli můj rodný dům dle mých představ a procestovali kus světa, který jsem chtěl od mládí poznat.

Ale dle horoskopů bychom spolu být neměli. Jistě, mnohokrát jsme to s mojí lví dámou probírali vodnářsky v ekapádách slov i po kočičím způsobu tedy s drápky a pěkně proti srsti.

Nakonec po takové harmonizující bouřce oba děláme, že nejsme. Já se rozpustím ve svých drobných myšlenkových vírech a má královna se schová ve svém ledovém království. Oba víme, že až se ve mně "větry" emocí utiší a její ledová hradba roztaje v slunci každodenních radostí, pohoda opět zavládne ku prospěchu všech. Tedy mé maličkosti a její velkodušnosti. Hm, někdy také obráceně ;-)

Postupem času jsme ta naše veledůležitá ALE a buď bude po mém nebo..., nějak pozapomínali.

Jednoduše řečeno, má lví královna mi staví větrníky abych mohl dovádět a já ji na oplátku čechrám hřívu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama